Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi nowościami! Aby je do Ciebie wysłać, potrzebujemy Twojej zgody.

Kto do Ciebie napisze?

Firma Solvertech s.r.o. z siedzibą Veselá 52, 756 51 Zašová, numer ewidencyjny: 28604377, wpisana do rejestru handlowego prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Ostrawie pod sygn. [C 34226 / KSOS].

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas na adres info@solvertech.cz

Co do Ciebie napiszemy i dlaczego?

Prześlemy Ci ciekawe fakty i wiadomości z naszej firmy oraz tu i ówdzie informacje o rabatach i promocjach, abyś niczego nie przegapił.

Aby je do Ciebie przesłać, potrzebujemy Twojego adresu e-mail, o którym niniejszym informujesz i jednocześnie zgadzasz się, że będziemy go używać zgodnie z niniejszymi zasadami.

Adres e-mail będziemy przechowywać przez 3 lata.

A jeśli nie chcesz już o nas słyszeć?

Możesz anulować wysyłanie wiadomości w dowolnym momencie, wysyłając wiadomość e-mail na nasz adres lub klikając łącze w wysyłanych przez nas wiadomościach e-mail. Oprócz zaprzestania pisania do Ciebie, usuniemy również Twój adres e-mail z naszej bazy danych. Jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej cofnięciem.

Kto może nam w tym wszystkim pomóc?

Następujące osoby i firmy pomagają nam w wysyłaniu biuletynów:

  1. The Rocket Science Group, LLC, amerykańska usługa MailChimp;
  2. Roman Bartolšic, który dba o ich treść.

Jakie masz prawa?

Przede wszystkim możesz w każdej chwili przekazać nam opinię, jeśli coś Ci się nie podoba. Ponadto przysługują Ci następujące prawa:

  • zażądać od nas informacji o swoich danych osobowych,
  • żądać od nas dostępu do tych danych i ich aktualizacji, poprawiania lub żądać ograniczenia ich przetwarzania,
  • żądać od nas usunięcia tych danych osobowych – jeżeli nie są to dane osobowe, do których dalszego przetwarzania jesteśmy zobowiązani lub upoważnieni zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa,
  • o przenoszalności danych oraz prawie żądania kopii przetwarzanych danych osobowych,
  • złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • skutecznej ochrony sądowej, jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone w wyniku przetwarzania Twoich danych osobowych z naruszeniem obowiązującego prawa.

Szczegóły dotyczące przetwarzania przez nas – administratora danych osobowych – danych osobowych na tej stronie znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.